KONST / Litografier / Färglitografi 11919161
nr 1191 9161
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad 18/240. Motivet: 41x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:28:46
100 kr
250 kr
300 kr
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén